Србија боља од Хрватске у мечу одлуке – ЕП ближе

Репрезентација Србије до 17 година побиједила је вршњаке из Хрватске 1:0 (0:0) за пласман у елитну рунду квалификација за ЕУРО.

Тренутак одлуке у Старој Пазови догодио се у 64. минуту када је резервиста Бубањ постигао гол, на асистенцију Милошевића после серије дриблинга.

Хрватска је била опаснија у првом полувремену, имала већи посјед и неколико шанси, али је дуго припало "Орлићима" и потпуно се окренуло на њихову страну и то су резултатирали побједоносним поготком.

Изабраници Радована Кривокапића су тако завршили на другом мјесту групе, иза максималне Бугарске, а три бода испред Хрватске са укупних шест, док је Лихтенштајн завршио без иједног.

Кадети Србије ће следеће године играти завршни круг квалификација за одлазак на Европско првенство.