Јанг Бојс до побједе у 95. минуту, Бајерн силан на Камп ноу

НИОН - Фудбалери Јанг Бојса савладали су Манчестер Јунајтед 2:1, док су Севиља и Салцбург ремизирали 1:1 на старту нове, јубиларне 30. сезоне, Лиге шампиона.

Швајцарци су до побједе против Јунајтеда стигли поготком резервисте Американца Џордана Сијебача у 90+5. минуту, чиме су искористили предност играча више послије искључења Арона Ван Бисаке у 35. минуту.

Кристијано Роналдо је поново постигао гол, његов 135. у елитном такмичењу, гдје је убедљиво рекордер, а вечерас се изјадначио са Икером Касиљасом по броју утакмица - 177.

Истовремено, Севиља и Салцбург одиграли су врло занимљив мечц, са четири пенала, од чега су само два искоришћена.

Бајерн је био убједљив против Барселоне на Камп ноу 3:0, као и Јувентус на гостовању Малмеу, док је бранилац титуле Челси голом Ромелу Лукакуа савладао Зенит 1:0.