Борцу бод у Какњу

Г. С.

КАКАЊ - Серија Борца од пет побједа прекинута је ремијем против Младости у Добоју код Какња (1:1) у 16. колу Премијер лиге БиХ.

И поред неријешеног резултата Бањалучани су остали трећи на табели иза Жељезничара и Сарајева који имају четири бода више. Гости су повели са бијеле тачке у 26. минуту када је прецизан био Стојан Врањеш, а једанаестерац је досуђен након што је капитен домаћег састава Кенан Хорић играо руком. Иако су изабраници Бранислава Крунића контриолисали игру током првог, и већег дијела другог полувремена, нису успјели да постигну други погодак као ни да сачувају предност. Реми је донио Недим Хаџић у 79. минуту, а прије тога Црнички је направио прекршај над Марком Мирићем мада судија није ништа свитрао. Посљедњу шансу за тријумф Борца пропустио је Марко Мирић у трећем минуту судијске надокнаде када је из веома узгледне прилике лопту послао преко гола.