Totalni fudbal u Ligi šampiona

Četvrto kolo Lige šampiona otvoreno je pobjedom Lajpciga u Rusiji i remijem Barselone i Slavije iz Praga, a ostatak nam je donio nevjerovatan rasplet!

Najzanimljiviji meč odigrao se u Londonu gdje su Čelsi i Ajaks odigrali 4:4 u jednoj od najluđih utakmica u elitnom fudbalskom takmičenju.

Na stadionu “Stamford bridž” gledali smo njeverovatnu utakmicu u kojoj je domaći tim uspio da se vrati iz 1:4, i u kojoj su gostujućem timu isključena dva fudbalera u jednom napadu.

Borusija iz Dortmunda napravila je veliki preokret protiv Intera iz Milana. Na poluvremenu su Nijemci gubili 2:0, ali su u drugom periodu igre postigli tri gola za potpuno ekstazu navijača na Vestfalenu.

Liverpul je pred domaćom publikom savladao Genk teže nego što se očekivalo. Aktuelni šampion Evrope slavio je rezultatom 2:1, a pobedonosni gol postigao je Okslajd-Čemberlen u 53. minutu.