Фото: Подршка Дачићевих Социјалиста Ђокићевом СП-у у предизборној кампањи
БАЊАЛУКА - Социјалистичка партија предвођена Петром Ђокићем имаће током предизборне кампање максималну подршку од предсједника СПС-а Ивице Дачића и цјелокупног чланства, констатовано је на данашњем састанку лидера ове двије странке у Београду.
“СПС из Београда подржава Ђокићеву СП као једину социјалистичку странку у Републици Српској, а партија која је настала од неколико бивших чланова СП-а нема, нити ће икада имати подршку Дачића и социјалиста и представља плагијаторе Социјалистичке партије Србије”, саопштено је из Службе за односе са јавношћу СП-а.
Ђокић је рекао да је поносан на степен сарадње који СП има са социјалистима из Србије, поготово када се има у виду чињеница да је СПС на недавним изборима у Србији била друга партија по снази, и што већ деценијама братски брине о српском народу у Републици Српској.
“Наставићемо са сарадњом на започетим економским пројектима, јер су нашем региону у овом тренутку најпотребнији инвестиције, развојни пројекти и стабилност”, поручио је Ђокић.
Ђокић је рекао да је ће интензивни контакти са врхом СПС-а у Београду бити настављени и да је и на овом састанку са Дачићем
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.