Еколошки инцидент у Мостару: Нафта тече ријеком VIDEO

klix.ba
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Еколошки инцидент у Мостару: Нафта тече ријеком VIDEO

МОСТАР - У поподневним сатима грађане Мостара узнемириле су сцене великог онечишћења ријеке Радобоље.

Како су рекли порталу “Кlix.ba“, на терен је изашла полиција и надлежна инспекција, а сумња се да је узрок излијевање нафте.

Како је рекао Неџад Касумачић један од угоститеља у Старом Граду узнемирујуће сцене велике мрље и смрада који се шири забринуле су становнике.

Догађај је пријављен полицији и надлежној инспекцији који су изашли на терен те сачинили званичну забиљешку. Како су казали сумња се на нафту. У Оперативном центру МУП-а ХНК још увијек немају информацију о овом догађају.

Радобољом, која се код Старог моста улијева у Неретву, и даље тече спорна течност, а ово излијевање још једна је у низу елемената потенцијалне еколошке катастрофе у Мостару.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.