Зрињском минималац пред гостовање у Бањалуци

Кликс

Фудбалери бањалучког Борца поражени су данас на стадиону Под Бијелим бријегом од екипе Зрињског у првој утакмици финала Купа БиХ минималним резултатом 1:0.

Зрињски је био бољи на почетку утакмице и играло се углавном на половини гостију, а награда је стигла након пола сата меча. Ћуже је фантастично примио лопту након проигравања Малекинушића и потом рутински матирао голмана за велико славље домаћих, пише Кликс.

И до одласка на одмор Зрињски је био бољи од Борца који у првих 45 минута није ништа направио.

У петој минути наставка сусрета Зрињски је могао удвостручити предност, али је Милошевић одлично одбранио покушај Ћужеа.

Уједно је то била и најбоља прилика у другом полувремену, а стекао се утисак да су на крају обје екипе могле бити задовољне резултатом. Зрињским побједом, а Борац с минималном заостатком у односу како су лоше изгледали већим дијелом вечерашње утакмице.

Реванш финала Купа БиХ између Борца и Зрињског игра се 22. маја у Бањалуци.