Zrinjskom minimalac pred gostovanje u Banjaluci

Kliks

Fudbaleri banjalučkog Borca poraženi su danas na stadionu Pod Bijelim brijegom od ekipe Zrinjskog u prvoj utakmici finala Kupa BiH minimalnim rezultatom 1:0.

Zrinjski je bio bolji na početku utakmice i igralo se uglavnom na polovini gostiju, a nagrada je stigla nakon pola sata meča. Ćuže je fantastično primio loptu nakon proigravanja Malekinušića i potom rutinski matirao golmana za veliko slavlje domaćih, piše Kliks.

I do odlaska na odmor Zrinjski je bio bolji od Borca koji u prvih 45 minuta nije ništa napravio.

U petoj minuti nastavka susreta Zrinjski je mogao udvostručiti prednost, ali je Milošević odlično odbranio pokušaj Ćužea.

Ujedno je to bila i najbolja prilika u drugom poluvremenu, a stekao se utisak da su na kraju obje ekipe mogle biti zadovoljne rezultatom. Zrinjskim pobjedom, a Borac s minimalnom zaostatkom u odnosu kako su loše izgledali većim dijelom večerašnje utakmice.

Revanš finala Kupa BiH između Borca i Zrinjskog igra se 22. maja u Banjaluci.