Омарска тоне у Прву лигу

Глас Српске

ОМАРСКА - Фудбалери Омарске поражени су у посљедњем мечу 26. кола Прве лиге Републике Српске.

Бањалучки Жељезничар Спорт тим славио је 2:1 и тако покварио деби новог тренера Милана Станивуковића на клупи Омарске.

Повели су домаћи из оправдано досуђеног пенала. Стријелац је био Никола Копања у 11. минуту. У финишу првог дијела нови пенал, овај пут за госте, који је у гол претворио Ђогић.

Питање побједника ријешено је у финишу. Мрежу Омарске погодио је Марко Блануша и својој екипи донио три бода. Гости су на тај начин поред дебија новог тренера покварили и јубилеј Арманда Крецеља, који је на овом мечу одиграо 400. меч за овај тим. Омарска је овим поразом готово сигурно испала из првенства Републике Српске.

Омарска 1(1)

Жељезничар СТ 2(1)

Стријелци: 1:0 Копања у 11 (пенал), 1:1 Ђогић у 45 (пенал, 1:2 Блануша у 88. минуту.

Стадион: ФК Омарска.