Omarska tone u Prvu ligu

Glas Srpske

OMARSKA - Fudbaleri Omarske poraženi su u posljednjem meču 26. kola Prve lige Republike Srpske.

Banjalučki Željezničar Sport tim slavio je 2:1 i tako pokvario debi novog trenera Milana Stanivukovića na klupi Omarske.

Poveli su domaći iz opravdano dosuđenog penala. Strijelac je bio Nikola Kopanja u 11. minutu. U finišu prvog dijela novi penal, ovaj put za goste, koji je u gol pretvorio Đogić.

Pitanje pobjednika riješeno je u finišu. Mrežu Omarske pogodio je Marko Blanuša i svojoj ekipi donio tri boda. Gosti su na taj način pored debija novog trenera pokvarili i jubilej Armanda Krecelja, koji je na ovom meču odigrao 400. meč za ovaj tim. Omarska je ovim porazom gotovo sigurno ispala iz prvenstva Republike Srpske.

Omarska 1(1)

Željezničar ST 2(1)

Strijelci: 1:0 Kopanja u 11 (penal), 1:1 Đogić u 45 (penal, 1:2 Blanuša u 88. minutu.

Stadion: FK Omarska.