Трагедија у Бијељини: Настрадао приликом изласка из паркираног комбија!

Н.Т.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Трагедија у Бијељини: Настрадао приликом изласка из паркираног комбија!

БИЈЕЉИНА – Бијељинац С. Б. преминуо је од повреда које је задобио када је у његов паркирани камион „ивеко“ ударио „голф“ баш у моменту када је излазио из кабине.

Како је саопштено из Полицијске управе Бијељина несрећа се десила јуче, а повријеђени је преминуо данас у медицинској установи у Бијељини.

Појаснили су да је до несреће дошло магистралном путу Бијељина – Брчко у мјесту Вршани код Бијељине.

- У незгоди  су учествовали  аутомобил марке „голф“ којим је управљало лице И.Љ. и паркирано теретно возило „ивеко“ из којег је у тренутку незгоде возач С.Б. излазио.  Полицијски службеници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Бијељина заједно са дежурним тужиоцем Окружног јавног тужилаштва у Бијељини извршили су увиђај лица мјеста - наведено је у полицијском саопштењу.

Како сазнајемо, страдали С. Б. био је радник “Бијељина пута” и у моменту несреће радио на рехабилитациј  пута Доња Буковица - Вршани

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.