Фото: Агенције
САРАЈЕВО - Легендари пјевач Халид Бешлић преминуо је јуче у 72. години, а од њега се опраштају бројне познате личности. Том прилико "испливавају" и неки мање познати детаљи из живота омиљеног пјевача.
- Умро је најбољи човјек Сарајева, Халид Бешлић... Нисам о њему ништа знао нити имао везе с том музиком, док прије десетак година није упала СИПА у народну кухињу у Сарајеву. Било им је сумњиво што је број корисника био много већи од буџетских давања за ту, иначе државну институцију.
У цијелој контроли, улазним фактурама и рачунима, испоставило се да народна кухиња већ годинама дневно издаје 100 оброка више од добијених средстава!
У немоћи и страху, директор је признао да им први комшија, Халид Бешлић, годинама даје новац у кешу за те оброке, али да неће да се зна, па их на црно спремају за гладне људе - цитирао је Слоба.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.