Фото: Директор школе: Фуруна је само преноћила у дворишту
БАЊАЛУКА - Александар Ђукић, директор угоститељско -трговинско - туристичке школе у Бањалуци, негирао је да је у дворишту те школе печено теле у покретној пецани.
Ђукић се осврнуо на објаве медија да је бивши директор те школе, на том мјесту пекао теле прослављајући нову функцију помоћника директора Управе за индиректно опорезивање БиХ. Навео је да у склопу школе послује ресторан отвореног типа у којем се редовно организују прославе и задушни ручкови, али да више не нуде услугу печења коју су раније имали у понуди.
- Овим путем желимо јасно истаћи да школа нема апсолутно никакве везе са спорном фуруном. Изашли смо у сусрет молби нашег госта који је замолио да она само преноћи у школском дворишту. Разлог томе је њена већа материјална вриједност и потреба за сигурношћу коју пружа наш ноћни чувар. Већ рано ујутро, фуруна је одвезена у приватно двориште, у шта се може увјерити и изласком на лице мјеста - навео је Ђукић.
Он је навео да је спорни снимак настао непосредно прије одвоза пецане, усљед чега је у јавности створена потпуно нетачна слика да се печење одвијало на посједу школе и ресторана.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.