"Дермал" донирао пакетиће полазницима "Куће радости"

Срна
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Срна

КОТОР ВАРОШ- Которварошка фабрика обуће "Дермал" и ове године је донирала новогодишње пакетиће за кориснике Центра за породицу "Кућа радости" у Котор Варошу, која брине о дјеци са потешкоћама у развоју и језичко-говорним сметњама.

Малишани су синоћ у знак захвалности приредили приредбу за њихове родитеље и представнике "Дермала".

"Захвални смо породици Бубић која већ пету годину донира новогодишње пакетиће за наше кориснике. Годинама функционишемо захваљујући хуманим и племенитим људима, а њихов гест је посебан у вријеме празника", рекла је директор Центра за породицу "Кућа радости" Драгица Тепић.

Центар за породицу "Кућа радости" брине о 50 дјеце са потешкоћама у развоју и језичко говорним сметњама, од којих је 30 свакодневно обухваћено програмским активностима.

Новогодишње пакетиће полазницима "Куће радости" уручила је Божана Бубић, супруга власника и директора Фабрике обуће "Дермал".

"Увијек се трудимо да малишани из Центра за породицу осјете дух празника, а наше задовољство је још веће када видимо да су им срца испуњена радошћу", истакла је Бубићева.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.