Фото: Икс
| Мачка Љубица
БЕОГРАД - Кошаркашки клуб Црвене звезда саопштио је синоћ да је угинула мачка Љубица, која је 18 година у дворани "Пионир" била актер бројних догађаја и утакмица и побрала многе симпатије домаће и стране јавности.
- Са великом тугом обавештавамо јавност да је Љубица преминула у свом Пиониру, где је 18 година била актер многобројних догађаја и утакмица и побрала многе симпатије домаће и стране јавности - саопштила је Црвена звезда на "Икс" налогу.
Са великом тугом обавештавамо јавност да је @ljubicathecat преминула у свом Пиониру, где је 18 година била актер многобројних догађаја и утакмица и побрала многе симпатије домаће и стране јавности. https://t.co/y3v1HuyKHw pic.twitter.com/XJfVchAf4a
— KK Crvena zvezda Meridianbet (@kkcrvenazvezda) February 5, 2026
Вијест је објављена и на "Икс" налогу мачке Љубице, гдје се наводи да је за њу чула читава Европа.
- После 18 година спортског живота у најбољој хали на свету и кући мачке Љубице, наша Љубица је преминула у четвртак, 5. фебруара. Са великом тугом опраштамо се од највећег спортског фана за кога је чула читава Европа. Чувајте нашу кућу Пионир и успомену на непоновљиву Љубицу", каже се у објави.
После 18 година спортског живота у најбољој хали на свету и кући мачке Љубице, наша Љубица је преминула у четвртак, 5. фебруара.
— Мачка Љубица (@ljubicathecat) February 5, 2026
Са великом тугом опраштамо се од највећег спортског фана за кога је чула читава Европа. Чувајте нашу кућу Пионир и успомену на непоновљиву Љубицу! pic.twitter.com/HavnJWkscX
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.
Најновије вијести из рубрике