Фото: ATAImages/ Antonio Ahel
БЕОГРАД - Пјевач Стефан Здравковић, познатији као Принц од Врање, остварио је тријумф на музичком такмичењу „Песма за Евровизију“, и тиме обезбједио да Србија буде представљена на предстојећем такмичењу у Базелу.
Одушевљен и изненађен, Здравковић није могао да сакрије емоције када је проглашен побједником.
Принц се тренутно налази у жижи јавности, а многе припаднице љепшег пола је занимало који је његов тип дјевојке.
Он је сада одлучио да проговорио и открије шта га прво привуче код неке дјевојке.
- Не знам за вас, али мене девојка прво привуче физички. Волим да када осетим њену енергију да знам на чему сам. Узак струк и дуге ноге су нешто што ми је приоритет, али дефинитивно волим када девојка није материјално опредељена и да могу да попричам са њом макар две или три реченице - истакао је пјевач.
Подсјетимо, након церемоније уручења награде, Стефан Здравковић је са својим најближим сарадницима прославио велики успјех. Овај тренутак није само особна побједа, већ и велики тренутак за цијелу музичку сцену Србије, која поново има свог представника на једном од најпрестижнијих музичких такмичења у Европи.
Славље које је започело у РТС -у одмах по проглашењу побједника, Принц од Врање и његов тим су наставили у једном престоничком клубу, гдје су се веселили и славили до зоре. Играло се, пјевало а Принц је отворио шампањац и наздравио са сарадницима.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.