Princ od Vranje otkrio kakve djevojke voli: Nemojte mu prilaziti ako ne ispunjavate ove uslove !

24sedam.rs
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: ATAImages/ Antonio Ahel

BEOGRAD - Pjevač Stefan Zdravković, poznatiji kao Princ od Vranje, ostvario je trijumf na muzičkom takmičenju „Pesma za Evroviziju“, i time obezbjedio da Srbija bude predstavljena na predstojećem takmičenju u Bazelu.

Oduševljen i iznenađen, Zdravković nije mogao da sakrije emocije kada je proglašen pobjednikom.

Princ se trenutno nalazi u žiži javnosti, a mnoge pripadnice ljepšeg pola je zanimalo koji je njegov tip djevojke.

On je sada odlučio da progovorio i otkrije šta ga prvo privuče kod neke djevojke.

- Ne znam za vas, ali mene devojka prvo privuče fizički. Volim da kada osetim njenu energiju da znam na čemu sam. Uzak struk i duge noge su nešto što mi je prioritet, ali definitivno volim kada devojka nije materijalno opredeljena i da mogu da popričam sa njom makar dve ili tri rečenice - istakao je pjevač.

Podsjetimo, nakon ceremonije uručenja nagrade, Stefan Zdravković je sa svojim najbližim saradnicima proslavio veliki uspjeh. Ovaj trenutak nije samo osobna pobjeda, već i veliki trenutak za cijelu muzičku scenu Srbije, koja ponovo ima svog predstavnika na jednom od najprestižnijih muzičkih takmičenja u Evropi.

Slavlje koje je započelo u RTS -u odmah po proglašenju pobjednika, Princ od Vranje i njegov tim su nastavili u jednom prestoničkom klubu, gdje su se veselili i slavili do zore. Igralo se, pjevalo a Princ je otvorio šampanjac i nazdravio sa saradnicima.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.