Од трача до истине: Aнабелу мучи несаница

Глас Српске
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Од трача до истине: Aнабелу мучи несаница

Aнабела Ђогани пати од озбиљне несанице проузроковане константним радовима мајстора у згради у којој однедавно живи. Иако је презадовољна изгледом новог стана у атрактивном дијелу српске пријестонице - Филмском граду, пјевачица муку мучи са спавањем.

По цијели дан је нервозна, раздражљива и слабе концентрације, јер једва успијева да споји неколико часова каквог - таквог сна.

- Врло мало спава, па је доста растројена током дана. Често се жали на радове у згради, јер је одавно требало да буду приведени крају. У неким моментима јој дође да се са децом пресели код пријатељице док се све то иритирајуће лупање не заврши - изјавио је извор близак пјевачици.

Aнабела је информацију о њеној актуелној инсомнији кратко  прокоментарисала:

- Тачно је да већ данима не могу ока да склопим од радова у згради. Излуђују ме мајстори, никако да заврше зграду у којој сам купила нов стан, откад сам се растала од Гагија. Надам се да ће и овоме ускоро доћи крај па да се наспавам као човек.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.