Фото: Ана Ивановић: Хоћу троје деце!
Ана Ивановић не жели да крене стопама Новака Ђоковића и опроба се у глумачким водама, а све што бих хтјела су добар муж и клинци.
Како каже најбоља српска тенисерка, сасвим довољно се појављује у јавности и има друге планове за будућност.
"Довољно ми је и ово што се сада дешава на плану мог јавног живота, тако да имам другачије планове, желим пажљивог мужа и децу. Двоје или троје", открила је Ана и додала да неће бити пресрећна ако њено дијете пожели да се бави тенисом:
"Кад знате кроз шта све треба да прођу и да ви морате да прођете све то заједно с њима, није баш узбудљиво. Али подржаваћу их, шта год да одлуче".
Иако је до сада била на више од стотину насловних страна и билборда, Ана признаје да се чак и данас изненади када види своју фотографију на јавном мјесту.
"Увек кад ми неко каже: „Еј, ено, то си ти", увек се изненадим и кажем: „Ма, нисам то ја, то је неко други". Када ми приђу на улици и траже да се сликају са мном, непријатно ми је. Моји пријатељи се шале и добацују ми: „Опет си поцрвенела, боже, па тако ти је непријатно".
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.