Ибрахимовић повриједио лист десне ноге, нови тестови за десет дана

Agencije
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Ибрахимовић повриједио лист десне ноге, нови тестови за десет дана

Нападач Милана Златан Ибрахимовић претрпио је повреду на јучерашњем тренингу, а медији у Италији шпекулисали су да је ријеч о повреди ахилове тетиве која би могла окончати каријеру шведског ногометаша.

 

 

Данас стижу добре вијести са стадиона Сан Сиро. Тестови су потврдили како је Ибрахимовић повриједио лист десне ноге, а не ахилову тетиву.

"Ахилова тетива је нетакнута. Нови тестови бит ће направљени за десет дана", јавио је италијански великан.

Ибрахимовић је у Милан стигао у децембру, а постигао је четири гола у десет утакмица.

Данас је на свом Инстаграм профилу поставио фотографију на мотоциклу, а с њим у друштву био је Хакан Цалханоглу.

 

Влада Италије у четвртак би требала одлучити да ли ће се такмичење у италијанској Серији А наставити. Клубови су добили дозволу да тренирају од 19. маја, а гласали су да се првенство настави 13. јуна. Такмичење се мора завршити до 20. аугуста, а нова сезона требала би почети 1. септембра.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.