Партизан се опет обрукао

Д. Д.

БЕОГРАД - Фудбалери Радника из Сурдулице направили су велико изненађење у 27. колу Супер лиге Србије пошто су у Београду савладали Партизан резултатом 2:1 те остварили прву побједу на гостовањима

У 13. минуту  севнула је контра Радника коју је голом крунисао Андрија Радуловић. Ранко Јокић је, само минут по уласку у игру умјесто повријеђеног Стевановића, послије корнера и грешке Поповића удвостручио предност Сурдуличана.

Драме није мањкало у наставку меча, судија Марковић досудио је пенал за Партизан у 63. минуту . Ударац Бибраса Натха успуо је да прочита и одбрани с сјајни голман Радника Стефан Ранђеловић. Био је то први промашај Израелца са беле тачке у Партизану...

Ипак, 24-годишњи чувар мреже није могао ништа у 82. минуту када је Рикардо Гомеш послије додавања Баждара коначно пробио лед и смањио заостатак Партизана. Али резултат се није мијењао па је Партизан пети меч без побједе на свом стадиону.