Partizan se opet obrukao

D. D.

BEOGRAD - Fudbaleri Radnika iz Surdulice napravili su veliko iznenađenje u 27. kolu Super lige Srbije pošto su u Beogradu savladali Partizan rezultatom 2:1 te ostvarili prvu pobjedu na gostovanjima

U 13. minutu  sevnula je kontra Radnika koju je golom krunisao Andrija Radulović. Ranko Jokić je, samo minut po ulasku u igru umjesto povrijeđenog Stevanovića, poslije kornera i greške Popovića udvostručio prednost Surduličana.

Drame nije manjkalo u nastavku meča, sudija Marković dosudio je penal za Partizan u 63. minutu . Udarac Bibrasa Natha uspuo je da pročita i odbrani s sjajni golman Radnika Stefan Ranđelović. Bio je to prvi promašaj Izraelca sa bele tačke u Partizanu...

Ipak, 24-godišnji čuvar mreže nije mogao ništa u 82. minutu kada je Rikardo Gomeš poslije dodavanja Baždara konačno probio led i smanjio zaostatak Partizana. Ali rezultat se nije mijenjao pa je Partizan peti meč bez pobjede na svom stadionu.