Фудбалери Борца новом побједом иду ка титули!

Фудбалери Борца су славили у 29. колу WWin лиге БиХ Широки Бријег у Читлуку резултатом 2:1.

Борац је повео на самом почеку утакмице након пенала.

Благаић у 50. секунди пао у казненом простору у дуелу с једним играчем Широкобријежана, а једанаестерац је у гол претворио Нишић.

У 54. минути Широки Бријег је изједначио. Ћавар је центрирао с лијеве стране, а Мамић је главом сјајно погодио за 1:1.

Тај резултат је стајао на семафору само три минуте јер је Борац до побједоносног гола стигао након невјероватне реакције играча Широког.

Благаић је убацио из корнера с лијеве стране веома лоше, лопта је дошла на прву стативу и Ћинедуа је могао без икаквих проблема отклонити опасност испред свог гола, но из необјашњивог разлога се измакао, а лопта је прошла кроз петерац и дошла на другу стативу до Јуриља који је лагано убацио у гол за, испоставиће се, 21. побједу ове сезоне, преноси Атв.