Фото: Цијела породица скочила у смрт
БЕОГРAД - Нешто послијеподне у београдској Батутовој улици догодила се тешка породична трагедија, када су супружници са малољетним дјететом скочили са шестог спрата самачког хотела.
Како је Танјугу речено у МУП-у, супружници, муж (47) и жена (51) остали су на мјесту мртви, а тешко повријеђено трогодишње дијете пребачено је у Ургентни центар Клинично-болничког центра.
Портпарол Ургентног центра Драго Јовановић рекао је да је дјечак приликом пада са шестог спрата тешко повријеђен и животно угрожен.
- Он има повреде унутрашњих органа, прелом обе бутне кости и био је на реанимацији - рекао је Јовановић Танјугу и напоменуо да дјечак има четири године.
Трагедија се догодила у војном самачком хотелу у коме је ова породица била смјештена, а мушкарац је, како је речено, војни пензионер.
Полиција је готово два часа вршила увиђај испред зграде тог хотела, а тијела супружника су потом однесена на одјељење судске медицине ради обдукције.
Комшије су у разговору са новинарима углавном избјегавале да дају било какве детаље о животу несрећне породице, али су рекли да је брачни пар са дјететом живио у соби од 15 квадрата, са заједничким купатилом на спрату и ту су се доселили прије четири или пет година.
Један од станара је испричао да је управо излазио из зграде када је наишла полиција и наложила му да се одмах помјери јер је дошло до трагедије.
Самачки хотел, иначе, има 14 спратова.
Полиција није дозвољавала снимање тијела мртвих супружника.
Новинарима је речено да у хотелу у Батутовој живе углавном расељена и пензионисана војна лица из бивших југословенских република.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.