Жунић: Комшић злурадим изјавама покушава да савлада бијес због посјете Вучића

Срна
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Жунић: Комшић злурадим изјавама покушава да савлада бијес због посјете Вучића

БАЊАЛУКА - Шеф Клуба посланика СНСД-а у Народној скупштини Републике Српске Игор Жунић изјавио је Срни да "нелегитимни представник хрватског народа у БиХ Жељко Комшић неуспјешно покушава да ширењем лажи баци мрљу на срдачан дочек предсједника Србије Александра Вучића у Бањалуци".

- Посјета делегације Србије, предвођене предсједником Вучићем, Републици Српској очигледно веома тешко пада "златном љиљану" Жељку Комшићу који вири из ревера Бакира Изетбеговића и Шефика Џаферовића, јер злурадим изјавама покушава да савлада свој бијес због чињенице да односи Српске и Србије никада нису били бољи - истакао је Жунић упитан да прокоментарише Комшићеву изјаву да је стварни разлог Вучићевог доласка у Бањалуку, како је рекао, повезаност Додика са проруским протестима у Београду.

Жунић је нагласио да је Комшић освједочени противник српског јединства и хомогенизације, додавши да "те своје фрустрације Комшић може само да избаци по сарајевским кафанама јер оне нису за било какав други иступ у јавости, нити су на нивоу изјава једног званичника".

- Комшићеве изјаве иначе не заслужују било какав коментар и могу само да му поручим да престане да се бави Републиком Српском и српским народом, а умјесто тога нека покуша да посјети општине са хрватском већином у Федерацији БиХ - рекао је Жунић.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.