СДС и ПДП одлучили да интензивирају сарадњу

Срна
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: СДС и ПДП одлучили да интензивирају сарадњу

БАЊАЛУКА - Делегације СДС-а и ПДП-а одлучиле су данас да у наредном периоду интезивирају сарадњу и на републичком и на нивоу БиХ.

Предсједник СДС-а Мирко Шаровић рекао је новинарима да је досадашња сарадња била добра, те да су на данашњем састанку разговарали о промјенама које су, како је навео, потребне о чему ће разговарати и са другим политичким партијама.

Шаровић је поручио да ће СДС и ПДП подржати сваку иницијативу за смјеном актуелног Савјета министара.

Предсједник ПДП-а Бранислав Бореновић рекао је да је пред ове двије странке велика одговорност да, како каже, кроз интезиван рад покажу да су промјене могуће.

Он је додао да је Републици Српској неопходна економска и демографска обнова, те да очукују да ова година буде изузетно тешка и сложена.

Бореновић је мишљења да су и у Српској и на ниову заједничких институција неопходне промјене.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.