Фото: Радојичић: Очекивање да су грађани искористили своје право
Бањалука - Потпредсједник СНСД-а Игор Радојичић изразио је очекивање да су грађани данас искористили своје право да би добили локалне власти које ће заједно са републичким властима рјешавати све проблеме у локалним заједницама, од пословног амбијента до инфраструктуре, преносе агенције.
- Иако су локални избори и на њима се бирају одборници, начелници и градоначелници, ово је такође и тест политика, јер се на сваким изборима гласа за одређене политичке опције - рекао је Радојичић новинарима, након што је са супругом гласао у бањалучкој Основној школи “Иво Андрић”.
Према његовим ријечима, данашњи избори су и оријентир за односе политичких снага уопште.
Подсјећајући да се у Требињу, Добоју, Приједору и Бијељини први пут бирају градоначелници, јер су ове локалне заједнице стекле статус града, Радојичић је изразио увјерење да ће у њима бити посебно интересантно.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.