Фото: Кострешевић: Нулта толеранција према припадницима полиције укљученим у криминалне радње
БАЊАЛУКА - Циљ Министарства унутрашњих послова Српске је борба против организованог криминала и корупције и нама није битно да ли је ухапшен полицајац, савјетник или физичко лице, изјавио је директор полиције Синиша Кострешевић у Јутарњем програму РТРС-а.
- Имамо нулту толеранцију према нашим људима, оперативцима, који су укључени у криминалне радње - каже Кострешевић.
Јуче је ухапшено девет лица у акцији "Транспортер" , МУП-а Републике Српске. Ухапшени су због организованог криминала, неовлашћене производње и промета дроге.
Међу њима су и Бојан Цвијетић, који је раније био савјетник Драгана Мектића у вријеме његовог мандата као министра безбједности, као и суспендовани инспектор МУП-а Српске Младен Миловановић.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.