Ускоро имена људи који ће чинити "владу у сјени"

Срна
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Илустрација

БАЊАЛУКА - Предсједник СДС-а Милан Миличевић рекао је да су Републици Српској у овом тренутку потребни уједињење, саборност и слога и да ће ова странка у наредним данима објавити имена људи који ће чинити "владу у сјени" и понудити, како је рекао, рјешења за напредак.

Миличевић је на конференцији за новинаре у Бањалуци навео да ће то бити "провјерени стручњаци у различитим секторима".

Он је рекао да га никакве врсте политичког, судског или било каквог другог прогона и притиска неће уплашити, зауставити и спријечити у борби за, како каже, напредак Српске.

СДС, како је навео, неће допустити репресију и етикетирање људи, као и да се угаси слободно мишљење у Српској, те истакао како треба спријечити одлив радника и чувати природне ресурсе.

- Ово је прилика да изградимо праведнију и бољу Српску - рекао је Миличевић.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.