Фото: Фокус
САРАЈЕВО- У пећима фирме БСИ из Јајца уништена је дрога према наредбама судова из Зеничко-добојског кантона и Брчко дистрикта, саопштено је из Министарства безбједности у Савјету министара.
Дрогу је уништила јуче Комисија за уништавање дроге, уз подршку Министарства безбједности у Савјету министара, Министарства унутрашњих послова Зеничко-добојског кантона, Полиције Брчко дистрикта и Центра за форензичка испитивања, вјештачења и истраживања Федералне управе полиције.
Том приликом, у пећима фирме БСИ из Јајца уништена је дрога по пресудама судова из око 2.000 предмета, од којих су неки били старији и од 15 година.
"Највише су били заступљени марихуана, амфетамин, хероин, кокаин и синтетичке дроге које су заплијењене и одузете приликом криминалистичких истрага", наводи се у саопштењу.
У саопштењу се додаје да је Комисија извршила уништавање дроге придржавајући се свих прописаних епидемиолошких мјера које су на снази током епидемије вируса корона.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.
Најновије вијести из рубрике