Фото: Помоћ библиотеци, школи и слијепима у Српцу
Србац - Сбербанка Бањалука подијелила је донације на више адреса у Српцу настављајући пројекат друштвено одговорног пословања и подршке локалним заједницама.
Основној школи "Вук Караџић" у Ситнешима донирани су рачунари, а директор школе Весна Савић је захвалила на донацији наводећи да ће рачунаре користити за потребе рачуноводства умјесто старих и дотрајалих компјутера, што ће допринијети квалитетнијем раду.
Рачунар је уручен и Народној библиотеци у Српцу чији је директор Драгана Ђукић казала да је цјелокупан рад библиотеке базиран на једном рачунару и да је постојао оперативни ризик од губљења базе података.
- Ова донација представља велики допринос даљем раду и функционисању једине библиотеке у Српцу - казала је Ђукићева.
Сбербанка је обезбиједила и новчану донацију општинском Удружењу слијепих и слабовидих.
- Друштвено одговорно пословање је једно од основних начела пословања наше банке и веома смо поносни што смо били у могућности да изађемо у сусрет потребама општине у којој послујемо - казао је руководилац филијале Сбербанке у Српцу Далибор Јокић који је уручио награде.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.
Најновије вијести из рубрике