Брже дјеловање у саобраћајним несрећама

С. М.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Брже дјеловање у саобраћајним несрећама

РОГAТИЦA - У оквиру редовне обуке ватрогасаца у гашењу пожара на моторним возилима и спасавању унесрећених у саобраћајним несрећама, Територијална ватрогасна јединица у Рогатици јуче је одржала вјежбу. Ватрогасци су гасећи пожар на аутомобилу представили најновију опрему.

Вјежби су, уз рогатичке ватрогасце, раднике овдашњег Aуто-мото друштва и општине Рогатица са начелником Радомиром Јовичићем на челу присуствовали и представници ватрогасних јединица из Рудог, Вишеграда, Чајнича, Фоче и федералног Горажда.

- Све ово што смо видјели представља новину која би добро дошла при техничким интервенцијама ватрогасаца поготово у љетном периоду и сезони годишњих одмора, када су чешће саобраћајне несреће и страдања у запаљеним и хаварисаним возилима - истакао је помоћник старјешине рогатичких ватрогасаца Ристо Јефтић.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.