"Бркови" и "Зостер" у Клубу студената Бањалука

Бранислав Предојевић
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: "Бркови" и "Зостер" у Клубу студената Бањалука

БАЊАЛУКА - Бендови "Бркови" и "Зостер" долазе у Клуб студената Бањалука (КСБ), а публику очекују чак четири одлична наступа омиљених бендова бањалучке публике.

За све своје вјерне фанове, "Бркови" ће одржати два концерта заредом у КСБ-у, 5. и 6. децембра. Публику очекује експлозивна комбинација панка, фолка и сирове енергије, оно по чему су "Бркови" познати већ више од двије деценије. Њихови наступи гарантују добру свирку, емоције и незаборавно дружење.

Већ наредног викенда 12. и 13. децембра на сцену КСБ ступа тренутно најпопуларнији регионални бенд "Зостер". Ријеч је о бенду који публика воли због искрености и аутентичног звука.

Ови мостарски мајстори реге/дуб/рока познати су по пјесмама које носе јасне поруке и шире позитивну енергију. "Зостер" ће у Бањалуци извести своје најпознатије хитове, али и представити нове пјесме којима најављују нови албум, који публика нестрпљиво очекује.

Улазнице за концерте у претпродаји су у Клубу студената Бањалука по цијени од 20 КМ по концерту.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.