Foto: Kosta Nedeljković i Jan Karlo Simić spremni za Španiju: Maksimalno na “furiju”
STARA PAZOVA - Reprezentacija Srbije počinje novi ciklus Lige nacija. Rivali “orlovima” u septembarskom prozoru biće aktuelni prvaci Evrope, selekcija Španije, 5. septembra na travi stadiona “Rajko Mitić”, a tri dana kasnije u Kopenhagenu slijedi megdan protiv Danske u gostima.
Aduti selektora Dragana Stojkovića biće mladi Kosta Nedeljković (19) i Jan Karlo Simić (19). Selektor Stojković je bio spreman da čak mijenja i formaciju u reprezentaciji zbog Nedeljkovića.
- Mora da vam imponuje kad čujete da selektor zbog vas želi da menja formaciju, pogotovo zbog igrača koji ima 18 godina. Sve to mi daje veliku motivaciju i samopouzdanje da pružam 300 odsto na terenu. Trudiću se da dam svoj maksimum i pomognem saigračima na terenu - rekao je Nedeljković.
I Jan Karlo Simić ne krije da je osjećaj fenomenalan.
- Veoma sam zahvalan na ukazanom poverenju i spreman sam da dam sve od sebe. Mislim, ipak, da ako mi budemo na svom maksimumu, možemo da igramo protiv svake selekcije - dodao je Simić.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.