Bijeljinci pobijedili BSK u 25. kolu Prve lige: Radnik na "plus 13"

D.P.

BIJELjINA - Lider prvoligaškog karavana Republike Srpske Radnik je u posljednjoj utakmici 25. kola na Gradskom stadionu u Bijeljini pobijedio BSK iz Banjaluke sa 2:0 i povećao prednost u odnosu na drugoplasirane Laktaše na 13 bodova.

Domaćin je poveo u 21. minutu kada je sudija Vladimir Ančić iz Prnjavora dosudio jedanaesterac za Bijeljince koji je u gol i vođstvo pretvorio kapiten Aleksandar Vasić. U 56. minutu Milorad Albijanić je udvostručio prednost izabranika Velibora Đurića i doveo svoj tim do nova tri boda, odnosno do 18. prvenstvene pobjede uz sedam remija.

RADNIK    2 (1)

BSK             0 (0)

Strijelci: 1:0 Vasić iz penala u 21, 2:0 Albijanić u 56. minutu.

Stadion: Gradski u Bijeljini.

Gledalaca: 1.000.

Sudija: Vladimir Ančić (Prnjavor) 6,5.

Žuti karton: Radović (BSK).

Igrač utakmice: Milorad Albijanić (Radnik) 7,5.

RADNIK: Lakić 7, Živković 7 (od 65. minuta Baštić -), Janjić 7, Došlo 7 (od 65. minuta Stevanović -), Vasić 7,5, Natan 7 (od 82. minuta Stjepanović -), Veljkić 7, Albijanić 7,5 (od 82. minuta Maksimović -), Amidžić 7 (od 76. Matković -), Santrač 7, Gavrić 7. Trener: Velibor Đurić.

BSK: Modić 6, Radović 6, Radulović 6,5, Jagodić 6, Moconja 6 (od 51. minuta Erić 6), Đorđević 6, Perović 6, Savanović 6, Stojičić 6, Kujundžić 6, Runić 6. Trener: Bojan Puzigaća.