Foto: Sin osumnjičen za ubistvo majke
JAGODINA - Za monstruozno ubistvo Mirjane Todorović (60) iz Jagodine, koje je počinjeno na Božić, policija u Jagodini osumnjičila je njenog mlađeg sina Savu Todorovića (31).
- Protiv Todorovića u ponedjeljak je podnesena krivična prijava zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično djelo teškog ubistva - saopšteno je iz Policijske uprave u Jagodini.
Policija navodi da je Todorović osumnjičen da je "sa više uboda oštrim tupim predmetom" ubio majku Mirjanu.
- Osumnjičeni je zbog povreda, koje je poslije izvršenja krivičnog djela nanio sam sebi smješten u Kliničko-bolnički centar u Kragujevcu - navodi se u saopštenju.
Tijelo Mirjane Todorović nađeno je u fotelji, a glava na stolu. Njen sin Sava, iako je bio teško povrijeđen, o zločinu je obavijestio policiju.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.