Foto: U Boriku obezbijediti miran revanš
Banjaluka - Rukometaši Borca m:tel u subotu od 19 časova u sportskoj dvorani "Borik" igraju prvu utakmicu prvog kola Lige Evrope protiv ekipe Besa Familja iz Peći, a lijevo krilo Banjalučana Mirko Mikić vjeruje da njegov tim može ostvariti trijumf koji će im garantovati miran revanš.
- Rival iz Peći je za nas potpuna nepoznanica. Jedino što znamo da u svojim redovima imaju samo jednog stranca i to iz Makedonije. Međutim, dobro smo radili u pripremnom periodu i vjerujem da ćemo uz veliku podršku publike doći do ubjedljivog trijumfa, koji će nam garantovati miran put na revanš koji se igra 15. septembra - naglasio je Mikić.
Svjestan je da je ekipa u odnosu na prošlu sezonu pretrpjela mnogobrojne promjene.
- Mislim da smo se već dobro uklopili u cjelinu i to će se vidjeti u subotu. Očekujem da "Borik" bude dobro popunjen, jer će mnogi željeti da na djelu vide novu ekipu, koja se mnogo razlikuje od prošlogodišnje. Vjerujem da će se do prve utakmice potpuno oporaviti Stefan Janković i Nikola Tešić i da ćemo se kompletni suprotstaviti rivalu - dodao je Mikić.
Povodom subotnje utakmice u klupskim prostorijama u Gospodskoj ulici sutra od 11 časova biće održana konferencija za novinare.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.