Radmanović: Dokazane negatinostiu zajedničkim institucijama

Agencije
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Radmanović: Dokazane negatinostiu zajedničkim institucijama

Bijeljina - Član Predsjedništva BiH iz Republike Srpske Nebojša Radmanović ocijenio je večeras da je prirodno što je revizija, koja je dala negativno mišljenje o izvršenju budžeta institucija BiH za 2011. godinu, pokazala negativnosti koje se dešavaju u institucijama BiH.

Radmanović je istakao da će se još dugo morati raditi na ispravljanju nepravilnosti, na koje je ukazala i revizija.
“Oko izvršenja budžeta je bilo mnogo problema krajem prošle godine i radilo se o 100 miliona KM razlike između onoga što je potrošeno i onoga što su željeli da prikažu”, rekao je Radmanović novinarima u Bijeljini.

On je podsjetio da je na to na vrijeme lično ukazivao i rekao da mu nije satisfakcija što se to sada i zvanično pokazalo.

Radmanović je dodao da je Predsjedništvo dobilo izvještaj sa rezervom zbog sitnih propusta, koji su se ponovili.

Kancelarija za reviziju institucija BiH dala je negativno mišljenje u Izvještaju o reviziji Izvještaja o izvršenju budžeta institucija BiH za 2011. godinu, potvrdio je Srni glavni revizor BiH Milenko Šego.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.