Muftija Zukorlić prijavio boravak u Srebrenici

Anadolija
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Muftija Zukorlić prijavio boravak u Srebrenici

Srebrenica - Glavni muftija Islamske zajednice u Srbiji Muamer efendija Zukorlić, kako je i najavio, danas je i formalno prijavio svoj boravak u Srebrenici, te podnio zahtjev za promjenu lične karte.

On će, kako je potvrdio za agenciju Anadolija, na lokalnim izborima u BiH 7. oktobra ove godine, sigurno glasati u tom gradu.

Zukorlić je navedenu formalnost obavio samo dan prije isteka posljednjeg roka za registraciju.

- Upravo sam okončao proceduru podnošenja dokumenata za promjenu lična karte. Nakon što lična karata bude gotova, narednih dana ću je i preuzeti. Ovo je realizacija onoga što sam najavio prije nekoliko sedmica. To je moralni čin mene kao čovjeka i Bošnjaka prema Srebrenici. To činim kako bi kao građanin BiH i, od danas, građanin Srebrenice, mogao izvršiti svoju građansku i patriotsku dužnost glasanja - kazao je muftija Zukorlić za AA.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.