Objavljen strip "Marti Misterija: Vremenska avantura u tri vijeka

B.P.
Dodaj glassrpske.com kao Google izvor
Foto: Objavljen strip "Marti Misterija: Vremenska avantura u tri vijeka

BEOGRAD - Izdavačka kuća "Veseli četvrtak" objavio je novi, 59. broj obnovljene edicije "Zlatna serija" sa epizodom "Marti Misterija: Generacije" na srpskom jeziku.

Scenario su pisali Alfredo Kasteli, Karlo Rekogano, Stefano Vijeti i Frančesko Mateu, dok su crtački dio posla obavili Đankarlo Alesandrini,  Nando& Denizio Espozito, Lučio Filipuči, Đino Verseli, Valentina Romeo i Ivan Vitolo.

- Misteriozni direktor još misterioznije vremenske policije iz 26. veka šalje svoje agente da unište temporalnu anomaliju koja se manifestovala u tri tačke u prošlosti: u 19, 21. i 22. veku. Međutim, ta anomalija je u stvari Dekaheptaedar, i da bi ga neutralisali, vremenski putnici moraju da se u 19. veku sretnu sa Doktorom Misterijom, u 21. sa Martijem, a u 22. sa robotskom verzijom Martija... - piše u opisu epizode.

Sveska ima 200 strana u mekom povezu, naslovna stranu A,  radio je Đankarlo Alesandrini, dok je Denis Dupanović uradio korice. 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.