Foto: Promo
| Miladin Berić/ KC Banski dvor
BANjALUKA – U Vijećnici Banskog dvora u četvrtak, 27. novembra, biće održana promocija dvije knjige pisca i publiciste Miladina Berića „Kontrarevolucija“ (satirična poezija) i „Od obdaništa do psihijatrije“ (aforizmi).
Na promociji učestvuju Nenad Novaković, Živko Vujić, Ranko Preradović i Selena Berić, koja će biti i moderator večeri, dok će se publici obratiti i autor.
Miladin Berić (1951) jedan je od najpoznatijih savremenih satiričara iz Banjaluke. Objavio je više knjiga aforizama, poezije i humorističko-satiričnih tekstova, a njegovi radovi zastupljeni su u brojnim antologijama. Dobitnik je više nagrada za satiru i aforizme, a dugi niz godina aktivno učestvuje u književnom i kulturnom životu Republike Srpske.
Muzički dio programa izvešće „Banjalučki vez“. Početak je u 19 časova.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.
Najnovije vijesti iz rubrike