Фото: Српска манекенка у вези с играчем Реала
Домаћу шоу-бизнис сцену дрма нови љубавни скандал, а актери су манекенка Софија Милошевић и један од најперспективнијих српских фудбалера Лука Јовић.
Наводно су манекенка и славни спортиста у неколико наврата виђени како обилазе београдске клубове, а "Стори" пише и да су заједно отпутовали у Мадрид приватним авионом.
Подсјетимо, Јовић је за шпанског фудбалског гиганта почетком јуна потписао уговор вриједан 67 милиона евра.
Он с невјенчаном супругом има седмомјесечног сина Давида, а непознаница је у каквом је пар тачно односу тренутно. Наиме, упркос наводима о прељуби са Софијом, Анђела је посљедњих неколико пута виђена у публици током Лукиних наступа за репрезентацију Србију.
Иначе, ово није први спортиста у животу Софије Милошевић - прије њега била је у дугогодишњој вези с Адемом Љајићем, а медији су је доводили и везу са босанским тенисером Дамиром Џумхуруом, као и фудбалером Немањом Радоњићем.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.