Prodigy спектакл пред 20.000 људи VIDEO

Танјуг
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Prodigy спектакл пред 20.000 људи VIDEO

Послије Токија и Лондона, Београд је у суботу увече (15. 9) био домаћин “Warrior’s Dance Festivala” који је окупио у Доњем граду Београдске тврђаве око 20.000 људи и 30-ак извођача. Звијезда вечери био је познати британски бенд The Prodigy.

У неку руку домаћини, с обзиром да је њихов фестивал, појавили су се на “Warrior's” сцени пола сата послије поноћи када је музика на осталим бинама утихнула, те је цијела Београдска тврђава била усмјерена на њихов музичко-визуелни спектакл.

Пола сата пре њиховог наступа публика је почела да пристиже у великом броју, те је постојало тијесно око централне бине, гдје су публику загревали DJ сетови Каспе и Зејна Лоуа.


Већ са нумером “Breathe” публика је “подивљала”, а осим старих хитова “Omen”, “Smack My Bitch Up“ , “Firestarter”, “No God ”, “Voodoo People”, “Warrior's Dance”, бенд је представио и нове пjесме са шестог албума радног назива “How to Steal a Jetfinger”, који треба да објави ове године.

Хиљаде људи је и послије вишесатних концерата неуморно скакало уз хитове британског бенда познатог по одличним журкама и невјероватној размени енергије са публиком, што су показали и у суботу вече.

Међу посјетиоцима, по ријечима организатора, највише је било фанова из Србије и региона, али и љубитеља електро звука из Енглеске, Њемачке, Мађарске, Румуније, Бугарске, Грчке па чак и из Летоније, Аустралије и Америке.
 

 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.