Прескупе карте за "Евровизију": Посебно шокирала цијена за велико финале!

24седам
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Танјуг

БАЗЕЛ - Вечерас почиње прво полуфинале "Евровизије", престижног музичког такмичења које ове године окупља 37 земаља.

Улазнице за ово музичко вече коштале су од 40.558 динара (346 евра), док су цијене за друго полуфинале, које је на програму 15. маја, варирале од 32.423 до 40.558 динара (275 до 346 евра).

Финале Евровизије заказано је за суботу, 17. маја, а цијене карата за то вече крећу се од 49.084 па до чак 114.721 динара  (418 до 978 евра), преноси К1.

Током вечерашње прве полуфиналне вечери наступиће 18 земаља: Естонија, Исланд, Пољска, Португал, Словенија, Шведска, Украјина, Албанија, Азербејџан, Белгија, Хрватска, Кипар, Холандија, Норвешка, Сан Марино, као и Италија, Шпанија и Швајцарска – које као чланице тзв. "Велике петорке" (плус домаћин Швајцарска), а оне имају директан пласман у финале.

Представник Србије, Принц од Врања, такмичиће се у другом полуфиналу у четвртак, 15. маја, под редним бројем 15.

– Трема постоји, али је више покретачка. Припреме су интензивне и озбиљне, радимо на новом сценском наступу, стајлингу, детаљима... Од националног финала до 10. марта радили смо све из почетка. Спреман сам и мотивисан, изјавио је Принц у недавном интервјуу.

Овогодишња Евровизија у Базелу обећава спектакл уз висока очекивања и богату продукцију. Остаје да видимо ко ће се пласирати у велико финале и ко ће понијети титулу побједника најгледанијег музичког такмичења у Европи.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.