Нова лудница због Александре Пријовић

Глас Српске
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Александра Пријовић Фото: Инстаграм | Александра Пријовић

Продаја улазница за концерт Александре Пријовић, који ће се одржати на 31. децембра у 14 сати у Павиљону 5 Загребачког велесајма, почела је у понедељак у 17 сати.

Ријеч је о дневном наступу популарне пјевачице, а интересовање публике поново је било огромно — улазнице су плануле, а многи су имали проблема са куповином због преоптерећења система.

Продаја се наставила и данас, али навала обожавалаца не јењава. Приликом покушаја уласка на сајт за продају улазница упад.хр, многима се појавио ред чекања. Према информацијама са странице, вријеме чекања за онлине куповину тренутно прелази пола сата.

На сајту стоји и обавештење:

„Велико је интересовање за овај догађај. Молимо вас да сачекате свој ред, страница ће се аутоматски отворити када дођете на ред.“

Да Александра Пријовић има највернију публику у региону, доказала је већ прошле године, када је распродала чак пет концерата у Арени Загреб — 1., 2., 3., 4. и 6. децембра.

Карте за прва три концерта нестале су за само 24 сата, док је четврти концерт био распродат за нешто више од 48 сати, преноси Јутарњи Лист.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.