Фото: Манекенка умало није постала жртва силовања
Јужноафричка манекенка и ТВ Звезда Шаши Најдо одлучила је да отворено проговори о покушају силовања који је доживјела прије скоро мјесец дана.
Једини разлог због ког је она одлучила да проговори јесте како би подигла свијест људи о мјерама предострожности.
Шаши је испричала да је те септембарске вечери остала сама код куће, а да су због врућина врата њене спаваће собе остала отворена.
“Потпуно неопрезно с моје стране. Након поноћи ме је пробудио непознати младић који ми је ставио руку на уста и покушао да ме свуче. Борила сам се са њима иако је био јачи од мене! Тада сам тек схватила да сам прави борац, иако сам сумњала раније у то. Када није успио да ме силује, украо је неколико телефона и других уређаја из куће и побјегао. Срећом, није био наоружан иначе не смијем ни да помислим шта би било”, испричала је детаљно о стравичној ноћи.
Лијепа манекенка је изјавила да су повреде на њеном тијелу зарасле брзо, али да ће јој овај догађај остати урезан у сјећање за читав живот.
Она је апеловала на јавност да пораде на мјерама опреза јер очигледно нико није сигуран.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.