Георгиев Марини био одлична играчка

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Георгиев Марини био одлична играчка

Пјевачица Марина Перазић открила је зашто се Владо Георгиев, по њеном мишљењу, и даље налази на листи најпожељнијих нежења. Она је, гостујући у једној емисији, Владу окарактерисала као мушкарца који је одличан женама као играчка!

- Јаоо... Ајд да прескочимо ово - било је прво што је пјевачица рекла када је виђела слику Георгиева и када је добила ријеч да га прокоментарише, а онда је изјавила:

- Нисам ја открила да смо били у вези, он је. Џаба сам ја то тајила годинама. Знате како, Владо за брак није никако, али као играчка увек! - рекла је Марина и потом објаснила на какве је мушкарце падала.

Многе је баш та прича навела на помисао да говори о Барби.

- Увек сам падала на талентоване мушкарце. Уметнике. Они нису добри за жене, они су добри само за себе. Добри су као играчке. Можеш да га искористиш неколико пута и то је то - изјавила је хрватска пјевачица.

Да ли ће се ова прича свиђети популарном Барби, медији нису успјели да сазнају, јер није желио да коментарише било шта.

 

 

 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.