Фото: Гага опет шокира изгледом VIDEO
Познате даме у свакодневним приликама себи могу да дозволе одјевне комбинације које су обичним женама незамисливе, поготово када је ријеч о екстравагантној пјевачици Леди Гаги чији се стил одијевања разликује од осталих колегиница.
Гага је за један интервју за енглеску радијску станицу обукла толико кратак тексас шорц да је више дјеловао као комад доњег веша.
Уз ризично кратак шорц Гага је обукла једнако кратку сребрну мајицу. Њени фанови су коментарисали да је овакво издање непримјерено за давање интервјуа.
Ипак, знајући о коме се ради, обожаваоци су се некако и навикли на овакве модне испаде, како Леди Гаге, тако и неких њених колегиница као што је Ријана.
Иначе, Гага је издала нови сингл "Perfect illusion " на који су њени фанови дуго чекали.
Гага се у пјесми удружила са продуцентом Марком Ронсоном који је причао о пјесми као уводу у невјероватни албум који ће накнадно бити објављен.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.