Џони Деп признао да се играо са барбикама

Глас Српске
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Џони Деп признао да се играо са барбикама

Кроз игру са луткицама увјежбавао сам гласове за своје улоге. Играо сам се с кћерком и било је супер све док није рекла да престанем глумити и почнем причати нормално, изјавио је недавно глумац Џони Деп (51), гостујући у шоуу Џимија Кимела.

- Не знам постоји ли на свијету мушкарац који се с барбикама играо толико колико сам се играо ја. Моја кћерка Лили Роуз обожавала је Барби кад је била дијете. И мени је та игра с њом добро дошла јер сам тако тестирао гласове ликова које сам глумио - рекао је Деп.

Глумац каже да је управо кроз игру с популарним луткицама пронашао гласове који су одушевили милионе обожавалаца: Џека Спероа из филмског серијала "Пирати с Кариба", али и глас Вилија Вонке.

- Једног дана Лили ми је само рекла да престанем глумити и да користим свој глас. Рекла је да је доста глупирања и да се играмо нормално. То је био посљедњи пут да сам се играо с барбикама - присјетио се глумац.

Водитељ је Депу рекао да би, кад му играње с барбикама већ тако добро иде, можда могао имати још које дијете уз 15-годишњу Лили Роуз и 12-годишњег сина Џејка.

- Никад се не зна... Барбика имам и више него довољно - рекао је глумац кроз смијех.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.