Џони Деп ће играти гангстера

Танјуг
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Џони Деп ће играти гангстера

Амерички глумац Џони Деп играће бостонског гангстера Вајтија Балџера у филму “Blackk Mass'', саопштили су продуценти.

Филм је адаптација књиге ''Blackk Mass'' коју су написала два новинара ''Бостон глоуба'', а режираће га Бери Левинсон који је освојио Оскара у категорији најбољи редитељ за филм ''Кишни човjек'' 1988. године.

 Филм прати судбину Балџера, гангстера из бостонског подземља, који је постао доушник FBI-ја, али кога су 2011. године ипак федерални агенти ухапсили, преноси АФП.

Снимање би требало да почне у мају, а дистрибутер ће бити ''Универсал студио''.

Деп (49) такође ће се појавити и у Дизнијевом филму ''Усамљени ренџер'' који би требало да се нађе пред публиком слиједеће љета.

У јуну прошле године глумац је објавио да се растао од своје дугогодишње партнерке Ванесе Париди са којом има двоје дјеце.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.